


Blisko, coraz bliżej
W tej historii jest dużo seksu. Seksu, o którym trzeba i warto rozmawiać. 
 
 Kobiecość ma wiele twarzy. Każda z nich jest piękna i wyjątkowa. To właśnie ona łączy trzy historie o (nie)zwykłym życiu (nie)zwykłych kobiet. 
 
 Poznaj Różę, Jagodę i Kamilę. Róża to nauczycielka biologii, która ma nastoletnią córkę i całkiem uporządkowane życie. Od
 szesnastu lat żyje w małżeństwie - z pozoru bardzo udanym. Czego jej brakuje, uświadamia sobie, gdy zaczyna mówić głośno o swoim życiu seksualnym. Róża nigdy nie miała orgazmu. 
 
 Kamila to wzięta youtuberka i świetna menadżerka marketingu. Sukcesy na polu zawodowym dają jej wiele satysfakcji, której nie znajduje w sypialni. Partner kobiety nie potrafi odpowiedzieć na jej potrzeby seksualne. 
 
 Życie Jagody, aktywnej podróżniczki, spełnionej żony i mamy, na zawsze zmienia się przez wypadek samochodowy. Sparaliżowana od pasa w dół, musi na nowo odnaleźć się w codzienności. I choć świetnie sobie radzi na wielu płaszczyznach, w sypialni jej niepełnosprawność staje się dla męża barierą nie do przeskoczenia. 
 
 Ta książka powstała z miłości do kobiet. Dasz się zaprosić do rozmowy?
| Odpowiedzialność: | Danuta Awolusi. | 
| Seria: | Wielkie Litery | 
| Hasła: | Kobieta Małżeństwo Problemy małżeńskie Rodzina Satysfakcja seksualna Życie seksualne Powieść Literatura polska | 
| Adres wydawniczy: | Poznań : Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego, copyright 2022. | 
| Opis fizyczny: | 394, [1] strona ; 24 cm. | 
| Forma gatunek: | Książki. Proza. | 
| Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki | 
| Dodaj recenzje, komentarz | 
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)





























