Gminna Biblioteka Publiczna

w Gołyminie Ośrodku

book
book

Nie podchodź bliżej

Autor: Misiołek, Katarzyna
Dorota i Natasza. Kiedyś niemal jak siostry. Jedna - wychowywana przez rozchwianą emocjonalnie samotną matkę, druga - córka alkoholika, pochodząca z pełnego przemocy domu.
Dziś Dorota ułożyła sobie życie. Związana z przystojnym prawnikiem, mieszka w eleganckiej willi nad brzegiem morza i jest naprawdę szczęśliwa. Jej nastoletnia córka znalazła w jej partnerze ojca, a ona sama w końcu znalazła

bezpieczną przystań.
Natasza na wiele lat zniknęła z jej życia. Pewnego dnia pojawia się nieoczekiwanie w rodzinnym miasteczku. Dawna bliskość szybko odżywa. Obie cieszą się czasem spędzanym w swoim towarzystwie, jednak nad ich przyjaźnią powoli zaczynają się zbierać ciemne chmury.
To powieść o wielkiej zażyłości bohaterek, ale także o złych wspomnieniach, które kładą się cieniem na całą przyszłość. To historia kobiecej przyjaźni niespodziewanie zmieniającej się w rodzaj toksycznej relacji, opowieść o grzechach młodości, których konsekwencje mogą się okazać dramatyczne.
Dorota szczęśliwa z powodu odzyskania dawnej przyjaciółki beztrosko zaprasza ją do swojego życia. Wkrótce jednak w jej sercu zaczyna kiełkować nieufność. Czy Natasza nie ingeruje zbyt nachalnie w jej prywatność? Czy w pełni można jej zaufać? I czy aby na pewno mówi całą prawdę o swojej zagmatwanej przeszłości?

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Katarzyna Misiołek.
Hasła:Powieść polska - 21 w.
Adres wydawniczy:Warszawa : Warszawskie Wydawnictwo Literackie Muza, 2017.
Opis fizyczny:349, [3] strony ; 20 cm.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

GBP Gołymin
ul. Ks. Michalaka 10B

Sygnatura: 821.162.1-3
Numer inw.: 31550
Dostępność: wypożyczana na 30 dni

schowekzamów


Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.