

Większość bezwzględna
W kręgach władzy trwa kryzys. Po skandalu z udziałem premiera, parlament nie zdołał uchwalić wotum nieufności, a polityk, który miał przejąć władzę, znalazł się w szpitalu. Prognozy zarówno dla niego, jak i dla kraju, nie są dobre. 
 Sytuację pogarsza fakt, że niedługo przed mającym odbyć się w Polsce międzynarodowym szczytem, do służb specjalnych dociera informacja o
 możliwym zamachu. Prezydent Daria Seyda traktuje ostrzeżenia wywiadu jako realną groźbę, ale ma pewne wątpliwości - doniesienia bowiem pochodzą nie od sojusznika, a przeciwnika na arenie międzynarodowej. W dodatku ktoś z otoczenia głowy państwa zaczyna sabotować prezydenturę Seydy. 
 Kiedy Polska staje na krawędzi chaosu, na scenie politycznej pojawia się nowy, bezkompromisowy gracz. Zdaje się kierować słowami Winstona Churchilla, który radził: "nigdy nie pozwól, by dobry kryzys się zmarnował".
| Odpowiedzialność: | Remigiusz Mróz. | 
| Seria: | W kręgach władzy / Remigiusz Mróz : tom 2; Mroczna Strona | 
| Hasła: | Powieść polska - 21w. | 
| Adres wydawniczy: | Poznań : Wydawnictwo Filia, 2017. | 
| Opis fizyczny: | 493, [1] strona : ilustracja ; 21 cm. | 
| Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki | 
| Dodaj recenzje, komentarz | 
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)





































